




Датчик руху та освітленості VIDEX VL-SPC24W 220V 1200W інфрачервоний
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Інфрачервоний датчик руху та освітлення дозволяе керувати системою освітлення та фіксує переміщення об'єктів. Датчик автоматично вмикає та вимикає освітлення у приміщенні в залежності від виявлення руху у своєму полі дії. Широко використовується для освітлення промислових, складських, паркових, прибудинкових територій, зон відпочинку, доріг. Рекомендована висота встановлення-2,2-4м.
Затримка - 10с-7хв.
Має високий ступінь пиле - та вологозахисту IP54.
Час спрацювання - 0.6-1.5м/с.
Дозволяє регулювати світловий поріг спрацювання в діапазоні від 10Лк до 2000Лк.
Дистанція виявлення від 2м до 8м (за температури <24°).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Пользовательские характеристики | |
| Размеры | 103mm x 58mm |
| Рабочая температура | -20°C ~ + 40°С |
| Артикул | VL-SPC24W |
| Штрих-код | 4820118299884 |
| Количество в коробе | 50шт |
| Класс защиты, IP | 54 |
| Угол обнаружения | 360° |
| Относительная влажность | < 93% |
| Расстояние обнаружения | 2-8 m |
| Освещенность, включение и выключение | < 10 -2000 Lx |
- Цена: Цену уточняйте


