




LED світильник Back вбудований квадрат VIDEX 22W 5000K
LED світильник вбудований квадрат VIDEX 22W 5000K - є джерелом більш якісного освітлення і споживає набагато менше електроенергії. Він не нагрівається і тому прекрасно поєднується з підвісними або натяжними стелями, а монтаж не викличе труднощів навіть у непрофесіонала, але важливо при монтажі перевіряти, щоб внутрішня частина світильника не була накрита різними теплоізолюючими матеріалами! Мають сучасний дизайн. Всі світильники відрізняються своєю екологічністю. Регульований механізм кріплення забезпечує максимальну зручність при монтажі світильника. Світильники поставляються у зібраному вигляді, разом зі скобами кріплення. Готові до встановлення прямо з упаковки. Після монтажу не вимагає обслуговування протягом всього періоду експлуатації.
Світильник має світловіддачу - 110Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 2420Лм. Відтворює приємне рівномірне світло. Під час роботи світильника відсутнє мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Колірна температура - 5000К (максимально наближений до денного світла). Кут розсіювання світла - 140°, що дозволяє якісно освітити приміщення.
Стійкий до великої кількості вмикань та вимикань (20 000). Ресурс роботи - 30 000 годин. Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 2 роки. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
При підключенні напряму до мережі забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робоча напруга 185-265В.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | VL-DLBS-225 |
| Качество света | Ra > 80 |
| Класс защиты, IP | 44 |
| Класс энергопотребления | А++++ |
| Количество в коробе | 20 шт |
| Коэффициент мощности | 0.6 |
| Материалы | Вогнетривкий (до 650°С) поліпропілен V2 + полістирол |
| Рабочая температура | -20°C ~ + 40°С |
| Размеры | 220mm x 220mm x 27mm |
| Ресурс работы | 30000ч |
| Тип монтажа | Встроенный |
| Цветовая температура света | 5000K (дневной свет) |
| Штрих-код | 4820246480512 |
| Энергоэффективность | 110 Lm/W |
- Цена: 285 ₴


