




Розетка одинарна із заземленням з USB+USB-C чорний графіт VIDEX BINERA
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розетка VIDEX BINERA - це досконала конструкція, матеріали якої забезпечують тривалий термін експлуатації і здатні витримувати критичні температури, гарантуючи безпеку. Універсальний і досконалий дизайн додасть вишуканості і комфорту будь-якому приміщенню.
Напруга, яку можуть видавати USB виходи:
- 1xUSB-A - DC 5В, 2.4А;
- 1xUSB-С - DC 5В, 2.4А.
Загальна вихідна потужність при одночасному використанні всіх портів USB та USB-C - складає DC 5В, 2.4А.
Призначення і застосування виробу
Виріб призначений для одночасної зарядки мобільних пристроїв і підключення пристроїв змінного струму до розетки.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | VF-BNSK1GUC-BG |
| Заземление | + |
| Количество в коробе | 120шт |
| Количество во внутреннем коробе | 20шт |
| Количество мест | одинарная |
| Материалы | Поликарбонат, полиамид (монтажная часть), фосфористая бронза (материал контактов) |
| Модификация | Одинарна EU + 1хUSB-A + 1xUSB-C |
| Напряжение USB | DC 5V, 2.4A |
| Особенности | USB + USB-C |
| Размеры | 86 х 86 х 49mm |
| Серия | BINERA |
| Сила тока | 16А |
| Тип | Із заземленням |
| Тип монтажа | Встроенный |
| Толщина кабеля | 0.2-2.5 мм |
| Штрих-код | 4820246485272 |
- Цена: 688 ₴



