




LED прожектор VIDEX F3 30W 5000K 220V Black (VLE-F3-0305B)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.LED прожектор VIDEX F3 30W 5000K - сучасний світлодіодний прожектор VIDEX забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи. Цей прожектор можливо використовувати для освітлення і підсвічування рекламних вивісок, конструкцій, автостоянок, гаражів, зовнішнього підсвічування будівель і споруд, спортивних майданчиків, стадіонів, промислових об'єктів, створення світлових ефектів. Його розміри становлять усього 101x141x33мм.
Корпус LED прожектора виконаний з алюмінієвого сплаву та полікарбрнату цього цілком достатньо, щоб протистояти волозі, дощу, снігопадам та іншим погодним опадам. Клас захисту IP65 і високий захист від ударів IK07.
Сила світлового потоку цього прожектора становить - 95Лм/Вт, а сумарний світловий потік прожектора становить 2850Лм (2400Лм Фuse 120°).
Має тривалий термін експлуатації і високу стійкість до навантажень під час вмикання та вимикання (20 000). Ресурс роботи - 30 000 годин. Гарантія - 2 роки! Не містить шкідливих речовин.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Дополнительные характеристики | |
| Коэффициент мощности | 0.9 |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | VLE-F3-0305B |
| Качество света | Ra > 80 |
| Класс защиты, IP | 65 |
| Класс энергопотребления | А++++ |
| Количество в коробе | 20шт |
| Материалы | Алюмінієвий сплав + полікарбонат |
| Рабочая температура | -20°C ~ + 50°С |
| Размеры | 101mm х 141mm х 33mm |
| Ресурс работы | 30000ч |
| Цветовая температура света | 5000K (дневной свет) |
| Штрих-код | 5904405542446 |
| Энергоэффективность | 95 Lm/W |
- Цена: 483 ₴



