




LED прожектор VIDEX F3 10W 5000K 220V Black (VLE-F3-0105B)
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.LED прожектор VIDEX F3 10W 5000K - сучасний світлодіодний прожектор VIDEX забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи. Цей прожектор можливо використовувати для освітлення і підсвічування рекламних вивісок, конструкцій, автостоянок, гаражів, зовнішнього підсвічування будівель і споруд, спортивних майданчиків, стадіонів, промислових об'єктів, створення світлових ефектів. Його розміри становлять усього 67x84x33мм.
Корпус LED прожектора виконаний з алюмінієвого сплаву та полікарбрнату цього цілком достатньо, щоб протистояти волозі, дощу, снігопадам та іншим погодним опадам. Клас захисту IP65 і високий захист від ударів IK07.
Сила світлового потоку цього прожектора становить - 95Лм/Вт, а сумарний світловий потік прожектора становить 950Лм (800Лм Фuse 120°).
Має тривалий термін експлуатації і високу стійкість до навантажень під час вмикання та вимикання (20 000). Ресурс роботи - 30 000 годин. Гарантія - 2 роки! Не містить шкідливих речовин.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Дополнительные характеристики | |
| Коэффициент мощности | 0.9 |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | VLE-F3-0105B |
| Вес | 120г г |
| Гарантийный срок | 2 года мес |
| Качество света | Ra > 80 |
| Класс защиты, IP | 65 |
| Класс энергопотребления | А+ |
| Количество в коробе | 20шт |
| Максимальная сила тока | 50mA А |
| Материалы | Алюмінієвий сплав + полікарбонат |
| Мощность | 10 W Вт |
| Напряжение | AC 180-265 V В |
| Рабочая температура | -20°C ~ + 50°С |
| Размеры | 67mm х 84mm х 33mm |
| Ресурс работы | 30000ч |
| Световой поток | 950 Lm лм |
| Угол рассеивания | 110° град. |
| Цветовая температура света | 5000K (дневной свет) |
| Частота | 50/60 Гц Гц |
| Штрих-код | 5904405542422 |
| Энергоэффективность | 95 Lm/W |
- Цена: 251 ₴



