


LED лампа VIDEX T8 24W 1.5M 6000K 185-265V матова
LED лампа Videx Т8 24W 1.5M 6000K матова – дана світлодіодна лампа призначена для використання у растрових світильниках замінюючи старі люмінесцентні лампи. Надійний драйвер IC має широкий діапазон напруги 185-265В, що забезпечує стабільну роботу лампи в нестабільній мережі. Безклейова технологія фіксації світлодіодів усередині лампи забезпечує кращий теплообмін, що значно подовжує термін служби та зменшує деградацію світлодіодів на протязі усього терміну експлуатації. У порівнянні зі старими люмінесцентними лампами, світлодіодна трубка Т8 не містить шкідливих речовин, тому є набагато більш екологічним рішенням. Світло лампи позбавлене відчутного мерехтіння, яке здатне викликати подразнення очей під кінець робочого дня.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | VLE-T8-24156 |
| Качество света | Ra > 80 |
| Класс защиты, IP | 20 |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби | ≥94.8% |
| Количество в коробе | 30шт |
| Коэффициент мощности | 0.5 |
| Кількість циклів Ввім/Вимк | 20000 |
| Материалы | Стекло |
| Особенности | Трубы |
| Рабочая температура | -20°C ~ + 40°С |
| Размеры | 25mm x 1510mm |
| Регулювання освітленості (димер) | Не підтримує |
| Ресурс работы | 30000ч |
| Тип цоколя | G13 |
| Формфактор | T8 |
| Цветовая температура света | 6000K (дневной свет) |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Штрих-код | 5904405540718 |
| Энергоэффективность | 112 Lm/W |
- Цена: Цену уточняйте


