




LED Світильник квадратний накладний TITANUM 18W 5000K 220V
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.LED Світильник квадратний накладний TITANUM 18W 5000K
Світильник накладний TITANUM - є джерелом більш якісного освітлення і споживає набагато менше електроенергії. Він не нагрівається і тому прекрасно поєднується з підвісними або натяжними стелями, а монтаж не викличе труднощів навіть у непрофесіонала. Мають сучасний дизайн і відтворює приємне рівномірне світло. Всі світильники відрізняються своєю екологічністю. Після монтажу не вимагає обслуговування протягом всього періоду експлуатації.
Світильник має світловіддачу - 80Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 1440Лм. Під час роботи світильника відсутнє мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Колірна температура - 5000К (максимально наближений до денного світла). Кут розсіювання світла - 180°, що дозволяє якісно освітити приміщення.
Стійкий до великої кількості включень та виключень. Ресурс роботи - 25 000 годин. Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 1 рік. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
При підключенні напряму до мережі забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робоча напруга 180-250В.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Titanum |
| Тип светильника | Накладной |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | TL-BHS20-185 |
| Качество света | Ra > 80 |
| Класс защиты, IP | 20 |
| Класс энергопотребления | А++++ |
| Коэффициент мощности | 0.5 |
| Количество в коробе | 60 шт |
| Материалы | Полипропилен |
| Рабочая температура | -20°C ~ + 40°С |
| Размеры | 170mm х 140mm х 35mm |
| Ресурс работы | 25000ч |
| Тип монтажа | Накладной |
| Цветовая температура света | 5000K (дневной свет) |
| Штрих-код | 4820246482608 |
| Энергоэффективность | 80 Lm/W |
- Цена: 195 ₴


