




LED прожектор VIDEX F2e 30W 5000K
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.LED прожектор VIDEX 30W 5000K - високотехнологічне джерело світла. Забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи. Цей прожектор можливо використовувати для освітлення і підсвічування рекламних вивісок, конструкцій, автостоянок, гаражів, зовнішнього підсвічування будівель і споруд, спортивних майданчиків, стадіонів, промислових об'єктів, створення світлових ефектів. Його розміри становлять усього 177x122x24мм, оновлена версія має габарити 167х122х24мм.
Корпус LED прожектора чудово протистоїть волозі, дощу, снігопадам та іншим погодним опадам. Клас захисту IP65 і високий захист від ударів IK07. Спеціальне захисне покриття збереже прожектор від подряпин під час монтажу або інших неприємностей у процесі експлуатації.
Сила світлового потоку - 100Лм/В, а сумарний світловий потік прожектора становить 3000Лм.
Має тривалий термін експлуатації і високу стійкість до навантажень під час вмикання та вимикання (20 000). Ресурс роботи - 30 000 годин. Гарантія - 2 роки! Не містить шкідливих речовин.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Дополнительные характеристики | |
| Коэффициент мощности | 0.9 |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | VL-F2e-305W |
| Качество света | Ra > 80 |
| Класс защиты, IP | 65 |
| Класс энергопотребления | А++++ |
| Количество в коробе | 20шт |
| Материалы | Алюминий |
| Рабочая температура | -30°C ~ + 50°С |
| Размеры | 167mm x 122mm x 24mm |
| Ресурс работы | 30000ч |
| Цветовая температура света | 5000K (дневной свет) |
| Штрих-код | 4820246480383 |
| Энергоэффективность | 100 Lm/W |
- Цена: 488 ₴


