




LED прожектор VIDEX F2e 100W 5000K
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.LED прожектор VIDEX 100W 5000K - високотехнологічне джерело світла. Забезпечує рівний світловий потік і максимальну потужність з першої секунди роботи. Цей прожектор можливо використовувати для освітлення і підсвічування рекламних вивісок, конструкцій, автостоянок, гаражів, зовнішнього підсвічування будівель і споруд, спортивних майданчиків, стадіонів, промислових об'єктів, створення світлових ефектів. Його розміри становлять усього 277x210x30мм.
Корпус LED прожектора чудово протистоїть волозі, дощу, снігопадам та іншим погодним опадам. Клас захисту IP65 і високий захист від ударів IK07. Спеціальне захисне покриття збереже прожектор від подряпин під час монтажу або інших неприємностей у процесі експлуатації.
Сила світлового потоку - 100Лм/В, а сумарний світловий потік прожектора становить 10 000Лм.
Має тривалий термін експлуатації і високу стійкість до навантажень під час вмикання та вимикання (20 000). Ресурс роботи - 30 000 годин. Гарантія - 2 роки! Не містить шкідливих речовин.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Дополнительные характеристики | |
| Коэффициент мощности | 0.9 |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | VL-F2e-1005W |
| Качество света | Ra > 80 |
| Класс защиты, IP | 65 |
| Класс энергопотребления | А++++ |
| Количество в коробе | 20шт |
| Материалы | Алюминий |
| Рабочая температура | -30°C ~ + 50°С |
| Размеры | 277mm x 210mm x 30mm |
| Ресурс работы | 30000ч |
| Цветовая температура света | 5000K (дневной свет) |
| Штрих-код | 4820246480406 |
| Энергоэффективность | 100 Lm/W |
- Цена: 1 263 ₴


