




Портативний світлодіодний ліхтарик VIDEX VLF-A156R 1700Lm 6500K
Портативний світлодіодний ліхтарик VIDEX VLF-A156R 1700Lm 6500K призначений для індивідуального використання в темний час доби або в приміщеннях без освітлення. Основними показниками є герметичність, надійний корпус, дальність світла. Ліхтар оснащений металевою кліпсою для зручного та надійного кріплення. Дозволяє обрати необхідний режим роботи.
Максимальна яскравість 1700Lm. Використовується світлодіод Luminus SST40, який покращує фотоелектричний коефіцієнт перетворення при досягненні високої надійності та більшого результату.
Поворотний механізм верхньої частини ліхтаря прокручується для увімкнення/вимкнення та перемикання режимів.
Режим роботи ліхтаря:
TURBO (Турбо режим) – з найбільшою яскравістю світла в 1700Lm. Дистанція освітлення налічує 210м. Тривалість роботи 2год. 45хв. Інтенсивність світлового потоку 10960cd.
Час роботи у режимі TURBO - це сукупний час, випробуваний з увімкненим захистом від перегріву.
HIGH (Режим максимальної потужності світла) – яскравість світла 770Lm. Дистанція освітлення налічує 155м. Тривалість роботи 3год. Інтенсивність світлового потоку 6000cd.
MIDDLE (Режим середньої потужності світла) – яскравість світла 480Lm. Дистанція освітлення налічує 135м. Тривалість роботи 5год. Інтенсивність світлового потоку 4560cd.
LOW (Режим мінімальної потужності світла) – яскравість світла 160Lm. Дистанція освітлення налічує 87м. Тривалість роботи 17год. 50хв. Інтенсивність світлового потоку 1900cd.
STROBE (Стробоскоп) - швидко відтворює повторювані яскраві світлові імпульси.
Час розряду випробувано зі штатним акумулятором 21700 4000mAh і може бути подовжено за використання акумулятора більшого об’єму. Вищезазначені параметри можуть відрізнятися залежно від навколишнього середовища.
Рівень заряду ліхтаря:
Має 4 світлодіодні індикатори на корпусі, які сповіщають про рівень заряду ліхтаря. Кожен світлодіодний індикатор означає приблизно 25% заряду.
4 зелені світяться - від 100 до 75% рівень заряду;
3 зелені світяться - від 74 до 50% рівень заряду;
2 зелені світяться - від 49 до 25% рівень заряду;
1 зелений світиться - від 24 до 10% рівень заряду;
1 червоний світяться - від 9 до 1% рівень заряду (критично низький).
Доступне заряджання за допомогою кабелю USB-C. Щоб відкрити роз’єм USB потрібно повернути проти годинникової стрілки. В якості елементів живлення використовуються акумулятори типу Li-ion 21700. Приблизний час заряджання становить до 2.5 годин.
УВАГА! Категорично заборонено використовувати ліхтар під час заряджання.
Відмінно захищений і адаптований під використання в складних та екстремальних умовах. Без проблем витримує механічні навантаження, падіння з висоти. Може падати з висоти 1м. і при цьому не пошкодиться. Ліхтар має повний захист від пилу і може витримувати короткочасні занурення під воду на глибину до 2м. Стандарт захисту – IP68 (2м під водою).
Відмінний, сучасний, високоефективний ліхтар буде прекрасним супутником під час активного відпочинку. Зручний в застосуванні. Гарантія 3 роки на ліхтар та 1 рік на акумулятор.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Пользовательские характеристики | |
| IP | 68 (2м под водой) |
| Артикул | VLF-A156R |
| Время заряда | 2.5г |
| Габаритные размеры | 131mm х 31mm |
| Дальность | 210м |
| Защита от падения | 1 м |
| Индикатор заряда | 4 уровневый |
| Количество в коробе | 20шт |
| Комплектация | Аккумулятор, клипса, шнур на руку, зарядный кабель, запасные уплотнители, документация |
| Материал корпуса | Авиационный анодированный алюминий |
| Материал линзы | Закаленное стекло |
| Поверхность рефлектора | Гладкий |
| Режим работы | Турбо, максимум, средний, низкий, стробоскоп |
| Способ заряда | USB-C |
| Стабилизация разряда | Полная |
| Тип аккумулятора | Li-ion 21700 4000mAh съемный |
| Тип светодиода | Luminus SST40, 20W |
| Цветовая температура света | 6500K (дневной свет) |
| Штрих-код | 4820246480994 |
- Цена: 1 532 ₴







