




Портативний світлодіодний ліхтарик VIDEX VLF-A055 600Lm 5700K
Портативний світлодіодний ліхтарик VIDEX A055 600Lm 5700K призначений для індивідуального використання в темний час доби або в приміщеннях без освітлення. Основними показниками є герметичність, надійний корпус, дальність світла. Дозволяє обрати необхідний режим роботи. Ліхтар оснащений металевою кліпсою для зручного та надійного кріплення.
Максимальна яскравість 600Lm. Використовується світлодіод Luminus SST20, який покращує фотоелектричний коефіцієнт перетворення при досягненні високої надійності та більшого результату.
Короткочасне натискання кнопки УВІМК/ВИМК дозволяє увімкнути ліхтар та перемикати режими роботи. За допомогою довготривалого натискання кнопки ліхтар вимикається.
Режим роботи ліхтаря:
HIGH (Режим максимальної потужності світла) – яскравість світла 600Lm. Дистанція освітлення налічує 115м. Тривалість роботи 1год. 40хв. Інтенсивність світлового потоку 3320cd.
LOW (Режим мінімальної потужності світла) – яскравість світла 150Lm. Дистанція освітлення налічує 54м. Тривалість роботи 2год. 45хв. Інтенсивність світлового потоку 640cd.
MOON (Нічний режим) – яскравість світла 30Lm. Дистанція освітлення налічує 20м. Тривалість роботи 13год. Інтенсивність світлового потоку 300cd.
STROBE (Стробоскоп) – швидко відтворює повторювані яскраві світлові імпульси.
Час розряду випробувано зі штатним акумулятором 16340 800mAh і може бути подовжено за використання акумулятора більшого об’єму. Вищезазначені параметри можуть відрізнятися залежно від навколишнього середовища.
Автоматично запам’ятовує обраний режим.
Світлодіодний індикатор на кнопці сповіщає про рівень заряду ліхтаря:
- Зеленим кольором світиться при повному заряді.
- Червоним кольором світиться при заряді нижче 20%.
Доступне заряджання за допомогою USB-C. В якості елементів живлення використовуються акумулятори типу 16340.
УВАГА! Категорично заборонено використовувати ліхтар під час заряджання.
Відмінно захищений і адаптований під використання в складних та екстремальних умовах. Без проблем витримує механічні навантаження, падіння з висоти. Може падати з висоти 1м. і при цьому не пошкодиться. Ліхтар має повний захист від пилу і може витримувати короткочасні занурення під воду на глибину до 2 метрів. Стандарт захисту – IP68 (2м під водою).
Відмінний, сучасний, високоефективний ліхтар буде прекрасним супутником під час активного відпочинку. Зручний в застосуванні. Гарантія 3 роки на ліхтар та 1 рік на акумулятор.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Пользовательские характеристики | |
| IP | 68 (2м под водой) |
| Артикул | VLF-A055 |
| Время заряда | 2.5г |
| Габаритные размеры | 74.5mm х 24mm х 27mm |
| Дальность | 115м |
| Защита от падения | 1 м |
| Индикатор заряда | 4 уровневый |
| Количество в коробе | 20шт |
| Комплектация | Аккумулятор, клипса, шнур на руку, зарядный кабель, запасные уплотнители, документация |
| Материал корпуса | Авиационный анодированный алюминий |
| Материал линзы | Закаленное стекло |
| Поверхность рефлектора | Гладкий |
| Режим работы | Максимум, мінімум, нічний, стробоскоп |
| Способ заряда | USB-C |
| Стабилизация разряда | Неполная |
| Тип аккумулятора | Li-ion 16340 800mAh съемный |
| Тип светодиода | Luminus SST20, 10W |
| Цветовая температура света | 5700K (дневной свет) |
| Штрих-код | 4820246481045 |
- Цена: 833 ₴







