



LED свiтильник лiнiйний Т5 TITANUM 5W 0.3М 5000K
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.LED світильник лінійний TITANUM T5 5W 0.3М 5000K – призначений для освітлення офісних, виробничих приміщень, громадських установ,торгових площ. Може використовуватися практично у будь-якому інтер'єрі, не займаючи зайвого місця і доповнюючи його. Світлодіодний лінійний світильник - дозволяє економити енергію у порівнянні з традиційними люмінесцентними лампами. Заощаджує на експлуатаційних витратах, пов’язаних з відсутністю необхідності ремонту та заміни ламп або комплектуючих. Простий у монтажі та підключенні.
Даним світильником дуже зручно користуватися! Щоб підключити світильник необхідно під'єднати конектор до роз'єму у світильнику та підключити за допомогою стандартного штекера до джерела живлення з напругою 220В. Кабель живлення довжиною 1.2м дуже зручний у використанні.
На даному світильнику є кнопка УВІМК/ВИМК, що дозволяє увімкнути або вимкнути лінійний світильник, це в свою чергу дає можливість не під'єднувати до вимикача.
Для накладного способу монтажу використовується набір засобів, який поставляється у комплекті зі світильником.
Також є можливість під'єднати декілька світильників одночасно в одну магістраль за допомогою з'єднувальних конекторів, які також входять до комплекту.
Світлодіодний лінійний світильник не містить ртуті. Світлодіоди всередині розміщені під кутом, що дозволяє досягти рівномірного розподілення світла без темних зон. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів. Всі світильники відрізняються своєю екологічністю. Його розміри становлять 300x22x32мм.
Має світловіддачу - 80Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 400Лм. Під час роботи світильника відсутнє мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Колірна температура - 5000К (максимально наближений до денного світла). Кут розсіювання світла - 120°, що дозволяє якісно освітити приміщення. Розсіювач не жовтіє у процесі експлуатації.
Стійкий до великої кількості вмикання і вимикання. Ресурс роботи - 20 000 годин. Буде служити довго, що підтверджується гарантією - 1 рік. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
При підключенні напряму до мережі забезпечить стабільну роботу при перепадах напруги. Робоча напруга 185-240В.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Titanum |
| Дополнительные характеристики | |
| Коэффициент мощности | 0.5 |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | TL-T5-05035 |
| Качество света | Ra > 80 |
| Класс защиты, IP | 20 |
| Класс энергопотребления | А++++ |
| Количество в коробе | 50шт |
| Кількість циклів Ввім/Вимк | 20000 |
| Материалы | ABS |
| Рабочая температура | -20°C ~ + 40°С |
| Размеры | 300mm x 22mm x 32mm |
| Регулювання освітленості (димер) | Не підтримує |
| Ресурс работы | 20000ч |
| Тип монтажа | Накладной |
| Цветовая температура света | 5000K (дневной свет) |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Штрих-код | 4820246480536 |
| Энергоэффективность | 80 Lm/W |
- Цена: 172 ₴


