



Датчик руху та освітленості VIDEX VL-SPS27W 220V 1200W інфрачервоний
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Інфрачервоний датчик руху та освітлення дозволяе керувати системою освітлення та фіксує переміщення об'єктів. Датчик автоматично вмикає та вимикає освітлення у приміщенні в залежності від виявлення руху у своєму полі дії. Широко використовується для освітлення промислових, складських, паркових, прибудинкових територій, зон відпочинку, доріг. Рекомендована висота встановлення - 2,2 - 4м.
Затримка - 10с - 7хв.
Має високий ступінь пиле - та вологозахисту IP20.
Час спрацювання - 0.6 - 1.5м/с.
Дозволяє регулювати світловий поріг спрацювання в діапазоні від 10Лк до 2000Лк. Регулятор кута нахилу дає можливість скеровувати світло до необхідної площини або ділянки.
Дистанція виявлення від 8м (за температури <24°).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | VL-SPS27W |
| Класс защиты, IP | 20 |
| Количество в коробе | 50шт |
| Освещенность, включение и выключение | < 10 -2000 Lx |
| Относительная влажность | < 93% |
| Рабочая температура | -20°C ~ + 40°С |
| Размеры | 73mm х 53mm |
| Расстояние обнаружения | 8 m |
| Угол обнаружения | 360° |
| Штрих-код | 4820118299877 |
- Цена: 501 ₴


