


Акумулятор Videx 18650 (високого струму) 20A 2800mAh bulk/1шт
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Перезаряджаючі літій-іонні акумулятори призначені для живлення пристроїв з високим енергоспоживанням (ліхтарі, бездротові електричні інструменти, медичні прилади, як елемент в переносних зарядних пристроях і в акумуляторних батареях ноутбуків, малогабаритні транспортні засоби).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Пользовательские характеристики | |
| Ёмкость батарейки, мА-час | 2800 |
| Артикул | IMR18650/2800/1BLK |
| Количество в коробе | 600шт |
| Количество во внутреннем коробе | 50шт |
| Мoдель | IMR18650 2800mAh |
| Максимальный заряд, mA | 2800 |
| Размеры | D18mm-H65mm |
| Типоразмер | 20A |
- Цена: Цену уточняйте


