




LED лампа настiльна TITANUM TLTF-009W 10W 3000-6500K
Світлодіодна настільна лампа TITANUM 10W 3000K/4000K/6500K призначена для забезпечення комфортних та сприятливих умов у вашому приміщенні. У настільній лампі, незважаючи на традиційні характеристики, реалізовані нові сучасні технології. Завдяки унікальній здатності налаштовувати освітлення цей пристрій стане незамінним помічником для людей, які багато часу проводять за робочим столом. Ефективний і надійний світлодіодний світильник буде служити довго.
Конструкція дозволяє складати лампу навпіл, економить робоче місце вдень і зручна для експлуатації та транспортування. За допомогою рухомого кріплення ви легко зможете змінити кут освітлення. Кут розсіювання світла у даній настільній лампі складає 120°.
Настільна лампа освітлює без мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Ніякого ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання немає. Кнопка дозволяє вручну відрегулювати яскравість світла. За допомогою підсвічування можна вибрати оптимальну потужність світла в будь-який проміжок часу.
Колірна температура:
-тепла - 3000К.
-нейтральная – 4000К.
-холодна - 6500К.
Висота в робочому положенні 33,5 см. Лампа має досить велику підставку для максимальної стійкості в будь-якому положенні плафона.
Адаптер додається в комплекті.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Titanum |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | TLTF-009W |
| Качество света | Ra > 80 |
| Класс энергопотребления | А++++ |
| Количество в коробе | 30 шт |
| Коэффициент мощности | 0.4 |
| Материалы | ABS |
| Размеры | 335mm x 122mm x 59mm |
| Ресурс работы | 35000ч |
| Цветовая температура света | 3000/4000/6500K |
| Штрих-код | 4820118299266 |
| Энергоэффективность | 50 Lm/W |
- Цена: 545 ₴



