


LED лампа VIDEX G4C 12V 2W G4 4100K
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.LED лампа VIDEX G4C 12V 2W G4 4100K призначена для акцентного і декоративного освітлення приміщень, та врізних, точкових або меблевих світильників. Тут вже все залежить від дизайнерських та особистих смакових якостей споживача. Важливим є те, що лампи VIDEX дають якісне рівне світло без пульсацій і забезпечують хорошу передачу кольору, а термін служби лампи дозволить надовго забути про її заміну.
Особливості
- Енергоефективність освітлення (A+).
- Напруга AC/DC 12В.
- Рівномірне яскраве освітлення без мерехтінь, функція миттєвого включення і відсутність ультрафіолетового випромінювання.
- Ефективний тепловідвід через корпус лампи
- Стійкий до великої кількості вмикань та вимикань. Гарантія 2 роки.
- Сумісна з вимикачами з підсвіткою
Енергозберігаючі LED лампочки мають високу світловіддачу (115Лм/Вт). Світловий потік - 230Лм.
Комфортне для очей світло, не призводить до втоми і не погіршує емоційний стан, завдяки природній передачі кольорів (>80Ra) і відсутності ультрафіолетового випромінювання. Біле світло (4100К), створює яскраве і комфортне освітлення, наближене до денного. Лампа світить м'яко, без різких тіней, кут розсіювання - 200°.
До складу цієї лампи не входить ртуть та інші шкідливі речовини. Термін придатності до використання необмежений. Не підлягає утилізації у вигляді побутових відходів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | VL-G4C-02124 |
| Качество света | Ra > 80 |
| Класс энергопотребления | А++++ |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби | ≥94.8% |
| Количество в коробе | 200шт |
| Коэффициент мощности | 1 |
| Кількість циклів Ввім/Вимк | 20000 |
| Материалы | Поликарбонат |
| Особенности | 12V |
| Рабочая температура | -20°C ~ + 40°С |
| Размеры | 13mm x 38mm |
| Регулювання освітленості (димер) | Не підтримує |
| Ресурс работы | 30000ч |
| Тип цоколя | G4 |
| Формфактор | G4 |
| Цветовая температура света | 4100К (белый свет) |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Штрих-код | 4820118299013 |
| Энергоэффективность | 115 Lm/W |
- Цена: 107 ₴


